Phase Markets İnceleme ? Phase Markets Lisans ? Phase Markets Güvenilir Mi ?

Phase markets

Phase markets nasıl ? Phase markets Şikayet ? Phase markets Lisans ? Phase markets güvenilir mi ? tüm bu soruların cevaplarını Phase markets inceleme yazımızda bulabilirsiniz. Phase markets 2 yıllık geçmişinin olduğunu belirtiyor.Domain sorgulaması yaptığımızda ise 2017 yılında domain aldığını doğrular nitelikte.Phase markets web sitesini incelediğimizde ise sitenin bilgi ve açıklama kısmında amatör olduğunu gözlemleyebilirsiniz.Diğer bir nokta ise sitelerinde 5 milyon dolar sermaye ile kurulduklarını söylüyorlar. Eğer söyledikleri gibiyse sitelerine para ayırmamaları bizi şaşırttı.Phase markets birazdaha sitesinde araştırmaya yaptığımızda net bir adres iletişim bilgilerini rastlayamadık. Phasemarkets VFSC tarafından yetkilendirilmiş ve denetlendiğini söylüyorlar fakat Vanuatu tarafıdan bir kurum denetlense ne denetlenmese ne kaç yatırımcı ülkenin yerini biliyor ki ? Firmanın lisansını bilsin. Böyle kurumlardan uzak durmanızı birkez daha söylüyoruz.

Phase markets Lisans

Vfsc lisansına sahip olduklarını söyleselerde bu lisansın yetersiz olduğunu söyliyebiliriz.Bunun yerine Fca Cfa Saint Vicent Nfa CySec gibi lisanslara sahip kurumlarda işlemler yapmanız gerektğini bir kez daha söylüyorum. Phase markets içinde lisansı olsa bile yatırımcıları koruyabilecek ve forex piyasalarında söz sahibi bir lisansa sahip olmadıkları için bize güven vermediğini belirtebiliriz.
Phase Markets Şikayet
Phase markets ile ilgili şikayetlere baktığımızda genellikle para çekememe hesaplara el konulması veya spreadler artırılmasına yönelik şikayet oldukça fazla. Şikayet siteleri ve blogardan yaptığımız araştırmalarda bunları destekler nitelikte. Phase markets için yazılmış bazı şikayet örnekleri;
Phasemarkets.com Paramı Vermedi!
Phasemarkets.com Kazanıyorsan Ters İşleme Yönlendiriyorlar
Phasemarkets.com On Bin Beş Yüz USD Zarar Ettirdi
Phase Markets 500 USD Yatırma!
Phase markets şikayetlere baktığımızda genellik para çekememe ve kaybettirmeye yönelik şikayetler bu yüzden hesap açarken bir düşünmenizi öneririm.

Phase Markets Güvenilir mi ?

İlk olarak web sitesinin oldukça amatör olması, iletişim bilgileri ve numaralarını rastlayamamız ilk etapta güven kaybı oluşması için yetti. Daha sonra lisanslarının herhangi bir geçerliliğinin olmayışı ve şikayet sayılarında oldukça para çekememe ve yatırımcıları kaybettirmeye yönelik tutumları yüzünden phase markets için güven vermeyen aracı kurumlar listesinde yer almaya yetti. Bu tarz kurumlar yerine lisansa sahip ve emir ileten kurumlarda işlem yapmanızı öneririm.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir