Anında Kredi Veren Bankalar

Anında Kredi Veren Bankalar Özellikle telefon bankacılığının yaygınlaşması ile birlikte kredi işlemlerini çok hızlandıran ve çok kolay bir şekilde kredi veren bankaların sayısı da arttı. Düşük faizli, fazla belge ve de kefil istemeyen, sadece TC kimlik numaranız ile kredi veren bankalar konusunda bilinmesi gereken konular bulunuyor. 

Kolay Kredi Veren Bankalar

Aktif Bank’ın N Kolay kredi isimli kredisine başvurmak için herhangi bir belge ya da kefil istenmiyor. Yine herhangi bir kefil istemeyen ve eğer gerekli görürse bir gelir belgesi talep eden ve hızlı bir şekilde kredi veren bir diğer banka ING Bank’tır. ING ihtiyaç kredisi de acil durumlarda başvurabileceğiniz kredilerden birisi. Kolay kredi başvurusu yapabileceğiniz ve de kefil istemeyen bankalardan birisi TEB’tir. Eğer cep telefonunuzda CEPTETEB uygulaması varsa sadece bir tıkla ve TC kimlik numaranızla başvuru yapabiliyorsunuz. Yine belgesiz ve kefilsiz başvurup hızlı bir şekilde kredi çekebileceğiniz bir diğer seçenek ise Enpara ihtiyaç kredisi. Tabiki bu kredilere de bakarken kredi notunuzu ön planda tutulmaktadır.

İhtiyaç Kredisi Faizleri

Kredi çekmek isteyenler için bir diğer soru ise faiz oranları. Yukarıda saydığımız bankalar herhangi bir şubesi bulunmayan ve sadece TC kimlik numaranızla kredi çekebileceğiniz bankalar. Ancak gelir durumu belirlenemeyen bazı müşterilerden çok gerekli görülürse bir belge talep ediliyor. Faiz oranları is 0.89’dan başlayıp yüzde 1.5’a kadar yükselebiliyor.

Kredi Oranları ve Vadeler

Yukarıdaki listede yer almayan, yani ING, Enpara.com, Aktif Bank ve Teb dışındaki bankalara da kefilsiz ve belgesiz kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Ama eğer bir bankanın müşterisi değilseniz sizden bazı belgeler istenmesi muhtemeldir. Aktif Bank, Enpara ve CEPTETEB ile en çok 30.000 lira krediyi binde beş tahsis ücreti ve de 60 ay vadeli olarak çekebilirsiniz. ING Bank ise benzer koşullarda 50.000 lira kadar kredi verebiliyor. Buna benzer koşullarda kredi veren ama kendi müşterilerine kolaylık tanıyan bankalar arasında ise en yüksek 35.000 veren OdeaBank, 30.000 lira veren Vakıfbank, QNB Finansbank, 25.000 lira veren Garanti, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası ve de 20.000 lira veren Akbank sayılabilir.  Anında Kredi Veren Bankalar ile ilgili görüşlerinizi yorumlara yazabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir