High FX Nasıl ? Güvenilir Mi Yorum Ve Şikayetler Neler ?

Twitter üzerinden yaptığımız firma inceleme ve memnuniyet anketimizden sonra en çok şikayet alan aracı kurumlardan olan HighFx hakkında bu yazımız da merak edilenleri cevaplayacağız. Peki yazımızda neler bulabileceksiniz? HighFx Nasıl ? Lisansı Var Mı ? Haklarında Yazılmış Şikayetleri Beraber inceleyeceğiz.

High Fx Nasıl ?


Highfx web sitesine giriş yaparak inceleme yazımıza paylaşıyoruz. İlk olarak web siteye girdiğimiz de türkçe destek verdiklerini gördük. Bu türkiyeden yatırımcı kabul eden firmalar için avantajlı bir durum. Kaldıraç olarak max 1/400 hizmet veriyorlar. Swap ve spreadlerine göz attığımız da ise ortalamanın üstünde bir fiyat verdiklerini gözlemledik.Hakkında yazılan şikayetlerde de gördüğümüz gibi spread konusu high fx’te sorun oluşturmuş durumda. Hesap türlerini kontrol ettiğimiz de ise Standart Gold Platin Ve Diamon Hesap türlerini bensemişler. Bu hesap türleri ve yaptıkları kampanya tamamen başka bir firmanın duyurduğu bir kampanya, özgün bir çalışma yapmalarını beklerdik. Firma merkezi ingiltere olarak duyurulmuş fakat verdikleri adreste herhangi bir high fx ibaresiyle karşılaşamadık.


High Fx Lisansı Var Mı ?


Doğru kurumu seçmek için olarak forex piyasalarında geçerli regülatörlerle denetlenen firmalarda işlem yapmak gerekiyor. Nedeni ise firmanın güvenilir ve denetlenmesi buna bağlı. High Fx firmasına göz attığımız da ise lisans belge ve numarasıyla ilgili hiç birşey paylaşmamışlar..High Fx lisanslımı bir kurum olmadığını açıkça söyleyebiliriz.


HighFx Şikayet


HighFx paramı vermiyor,
HighFx dolandırıcı,
HighFx danışmanlar ilgisiz,
HighFx spread problemleri
High Fx şikayet konularına baktığımız da genellikle bu konuları gördük. bu durum genel de hazine sistemi yapan firmalarda rastlanır. Firmanın lisanssız ve bu sorunları olması hazine mantığıyla çalışan merdivn altı kurum mu sorusu oluştu ?

HighFx Güvenilir mi ?


Firmanın herhangi bir lisansının olmayışı ve haklarında yazılmış şikayetlerden dolayı bize güven vermediğini açıkça söyleyebilirim. Bunun yerine regülatörlerle denetlenen ve emir iletim mantığıyla çalışan aracı kurumlarda işlem yapmanızı öneririm.
Dolandırıcı gala fx yazımızı da burdan okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir